LEGO Hytta

LEGO Hytta har 5 soverom, fordelt på to etasjer og plass til 10 personer

Bestill hytte herSjekk ut 360-visningen

Informasjon

I våre koselige LEGO Hytte er det 5 soverom og 2 bad. Hyttene er perfekt for en stor eller to små familier med barn (og voksne) som er glade i LEGO.

Hytta er fylt med innhold i samarbeid med LEGO Norge. Her finnes et eget byggerom med byggebord og massevis av LEGO klosser som gleder kreative byggere i time etter time. Interiøret er i gjennomført LEGO stil, fra kopper og kar, salt- og pepperbøsser, bilder og pynt. Hyttas popcornmaskin bidrar med snacks til byggeøkten.  Her kan barn og voksne kose seg sammen med morsomme byggeprosjekter og klosser nok til å kunne bygge det meste. I denne hytta er det ingen barn som som kjeder seg og lurer på hva de kan finne på!  Det er LEGO klosser på veggen og på trærne utenfor. Hytta er lett å kjenne igjen når du kommer til hyttetunet.

Hytten har åpen stue og kjøkkenløsning med peis, sofagruppe, spisebord og velutstyrt kjøkken. På kjøkkenet er det kjøleskap kombinert med fryser, komfyr med stekeovn, kaffetrakter, vannkoker og oppvaskmaskin. I stua er det TV med kanaler. Ute på terrassen er det utemøbler, det er også mulig å låne kullgrill. Inne på badet er det badstue – perfekt etter en lang dag på ski. 

Ta med kjæledyret på hytteturen. Det er tillatt med kjæledyr i alle våre hytter på Geilolia Hyttetun. Det kommer på et tillegg på kr. 300,- per kjæledyr. Gi beskjed ved bestilling dersom man vil ha med kjæledyr eller har allergi.

Romfordeling

  • Soverom 1: 1 Dobbeltseng
  • Soverom 2: 1 køyeseng + byggerom
  • Soverom 3: 2 Enkeltsenger
  • Soverom 3: 2 Enkeltsenger
  • Soverom 3: 2 Enkeltsenger

Alle sengene har dyne og pute.

Fasiliteter

  • 2 bad med badstue
  • Åpen stue/kjøkkenløsning med kjøleskap
  • LEGO byggerom
  • Skibod
  • Terrasse med utemøbler
  • Parkeringsplass rett utenfor
  • 145 m2

Dette er inkludert

  • Sengetøy og håndkle
  • 1 sekk med ved
  • Utvask
  • WIFI
  • Strøm

Hytter med aktiviteter rett utenfor døra

Når du bor på Geilolia Hyttetun har man aktivitetene rett utenfor døra. Ski inn og ut om vinteren til Vestlia skisenter og Geilo Sommerpark om sommeren. Langrennsporene til løypenettet ligger like ved, det er også mulig å ta skiheisen for å nå langrennsløypene i fjellet mot Hardangervidda og Hallingskarvet. Flere av aktivitetstilbudene er og mulig å finne store deler av sommeren og vinteren på Vestlia. Noen av aktivitetene er fatbike, hundekjøring, guidet trugetur og frisbee golf

Opplev hytta før ankomst

Få et inntrykk av hva du bestiller før du bestiller!

Sjekk ut våre 360-visning av hyttene. Klikk deg gjennom alle rom og etasjer for å se hvordan romfordeling er og få inspirasjon til ditt neste opphold.

Obs! Det kan være andre type møbler i de forskjellige hyttene, men inneholdet er det samme.

Bestill et opphold i dag!

Sjekk pris her